Διαμάντια και Μπλουζ 1990 | Θέατρο ''ΑΘΗΝΑΙΩΝ'' | By Τζένη Καρέζη / Jenny Karezi / Fan-Page | Facebook
Tzeni Karezi-Τζένη Καρέζη - Η Τζένη με τον Δημήτρη Μυταρά (αριστερά) και τους υπόλοιπους συντελεστές της παράστασης ''Διαμάντια και μπλουζ''. Ήταν η τελευταία τους συνεργασία (1990). | Facebook
![Nikos Moraitis on X: "Τζένη Καρέζη. Έφυγε σαν σήμερα. Διαμάντια και μπλουζ. Η τελευταία της παράσταση. Είχα την καθοριστική τύχη να είμαι εκεί. https://t.co/JdkZ90H2YG" / X Nikos Moraitis on X: "Τζένη Καρέζη. Έφυγε σαν σήμερα. Διαμάντια και μπλουζ. Η τελευταία της παράσταση. Είχα την καθοριστική τύχη να είμαι εκεί. https://t.co/JdkZ90H2YG" / X](https://pbs.twimg.com/media/Ed40dK2XkAESIN2.jpg)
Nikos Moraitis on X: "Τζένη Καρέζη. Έφυγε σαν σήμερα. Διαμάντια και μπλουζ. Η τελευταία της παράσταση. Είχα την καθοριστική τύχη να είμαι εκεί. https://t.co/JdkZ90H2YG" / X
![ΘΕΑΤΡΟ, ΤΟΜΟΣ ΤΡΙΤΟΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖ. ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΚΡΙΑ - Λούλα Αναγνωστάκη - Θέατρο - Εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ - Ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο - Βιβλια για όλους ΘΕΑΤΡΟ, ΤΟΜΟΣ ΤΡΙΤΟΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖ. ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΚΡΙΑ - Λούλα Αναγνωστάκη - Θέατρο - Εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ - Ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο - Βιβλια για όλους](https://www.kedros.gr/thumbnails/images/ANAGNOSTAKH_TOMOS_3_DIAMANDIA_KAI_MPLOYZ.jpg.thumb_600x870_4815f6ba89fb6f39b1530a814c426f5d.jpg)